همیاری در کمک به نیازمندان در ایام پایانی سال


در امور خیریه بنیاد فارِس‌المؤمنین با توان فعلی تاکنون بیش از ۲۰۰ خانواده‌ی غیرتمند و نیازمند شناسایی شده و وضعیت زندگی آنان مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته و در طول سال تحت پوشش کمکهای شما عزیزان قرار گرفته‌اند.


در پایان سال جاری و در آستانه سال جدید، با کمک مردم عزیز طبق روال هرساله قصد داریم بسته ی غذایی و پوشاک این خانوادهها را تأمین و تدارک نماییم:


بسته غذایی
شامل ۱٥ قلم: برنج، روغن، گوشت، مرغ، حبوبات، تخم‌مرغ، ماکارونی، چای، پنیر، قند و شکر، و ... و نیز مواد شوینده و بهداشتی است که به تناسب تعداد نفرات خانوار تهیه شده و در ایام پایانی سال توزیع و تقدیم خانواده های نیازمند می‌شود.
مبلغ تخمینی بسته برای هر فرد بطور متوسط حدود ۱۴۵.۰۰۰ تومان برآورد شده است.


پوشاک
با همکاری یکی از مؤسسات خیریه، اقدام به تدارک و تجهیز نمایشگاه کاملی از پوشاک تولید با کیفیت ایرانی شده است که تمامی اقلام آن با حداقل قیمت تمام تولید شده، به نیازمندان تحت پوشش ارائه می‌شود.

به هر نفر از اعضاء خانواده یک بُن به مبلغ ۱۲۰.۰۰۰ تومان اهداء می‌شود. فرد می‌تواند با این مبلغ، کفش و  لباس کامل را با سلیقه خود انتخاب کند.

ــــــــــــــــــــــــــــــ

از همه علاقمندان به مشارکت و همیاری در این امر خداپسندانه دعوت می‌شود تا کمکهای خود را به حسابهای زیر به نام بنیاد فارِس المؤمنین واریز نمایند.
در طول سال نیز می‌توانید صدقات و نذورات و سایر خیرات خود را به این حسابها واریز نمایید.

بانک پاسارگاد
شماره حساب:

۲۲۵.۱۱۰.۱۱۰۲۸۵۳۹.۲
شماره کارت:
۵۰۲۲.۲۹۱۹.۰۰۰۲.۹۸۹۱

بانک ملت
شماره حساب:
۴۶۹۵۱۲۳۳.۷۰
شماره کارت:
۶۱۰۴.۳۳۷۷.۷۰۱۱.۵۱۵۰


جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره دفتر تماس حاصل نموده یا به دفتر امور خیریه در مسجد حضرت امیر علیه السلام مراجعه نمایید:
۶۶۹۲۳۲۳۴

ضمنا از طریق درگاه زیر نیز می‌توانید کمهای خود را پرداخت نمایید: